top of page

ne 23. 7.

|

DCM Hotel & Selský Dvůr Strážovice

Unijní kongres mládeže 2023

Milí mládežníci z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska, rádi bychom vás všechny pozvali na Unijní Kongres mládeže, který se v naší Česko-Slovenské unii koná jednou za 4-5 let. Tentokrát proběhne v krásném prostředí Moravského Toskánska na DCM Hotelu a Selském Dvoře ve Strážovicích (IG dcm_hotel).

Unijní kongres mládeže 2023
Unijní kongres mládeže 2023

Čas a místo

23. 7. 2023 0:00 – 30. 7. 2023 0:00

DCM Hotel & Selský Dvůr Strážovice

Popis události

Milí mládežníci z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska,

rádi bychom vás všechny pozvali na Unijní Kongres mládeže, který se v naší Česko-Slovenské unii koná jednou za 4-5 let. Tentokrát proběhne v krásném prostředí Moravského Toskánska na DCM Hotelu a Selském Dvoře ve Strážovicích (IG dcm_hotel).

Unijní Kongres znamená, že se zde můžete seznámit a prožít týden s mládežníky z celé unie. Jako vždy se můžete těšit na inspirativní slovo. Tentokrát bude naším hlavním řečníkem brněnský kazatel, pracovník s mládeží a pathfindery, Kamil Majer. Čeká nás skvělý čas ve skupinkách, můžeme chválit Boha celý týden s kongresovou kapelou, poznávat se při různých volnočasových aktivitách, osobně se posunout při výběru pestré palety workshopů a hlavně se v krásném prostředí setkat s naším úžasným Bohem.

Kongres nese název „KNOWHOW  Bůh ví…“, protože mnohokrát máme pocit, že víme, co dělat, nebo proč je to dobré, ale tápeme v tom „JAK?“. Jak se poznat, jak poznat svoji identitu, jak poznat Boha, jak si vybrat, jak si udržet vybrané. Přeškrtnutým „KNOWHOW“ chceme ukázat, že my patent na rozum nemáme, ale naopak chceme jít za naším Stvořitelem, protože „Bůh ví…“ 😊

Sdílet

bottom of page