top of page

st 11. 1.

|

Modlitební setkání (celosvětová událost)

10 dnů modliteb za vylití Ducha svatého

Uspěchaný a ustaraný. Rozbouřený a smutný. Zaneprázdněný a narušený. To jsou některá slova, kterými lidé na celém světě popisují svůj život v dnešní uspěchané společnosti. Pokud i vy pociťujete tíhu našeho hynoucího světa, zveme vás na desetidenní modlitební cestu do samotného Božího srdce...

10 dnů modliteb za vylití Ducha svatého
10 dnů modliteb za vylití Ducha svatého

Čas a místo

11. 1. 2023 0:00 – 21. 1. 2023 0:00

Modlitební setkání (celosvětová událost)

Popis události

Materiály v češtině zde (PDF)

Zpátky k oltáři

Uspěchaný a ustaraný. Rozbouřený a smutný. Zaneprázdněný a narušený. To jsou některá slova, kterými lidé na celém světě popisují svůj život v dnešní uspěchané společnosti. Pokud i vy pociťujete tíhu našeho hynoucího světa, zveme vás na desetidenní modlitební cestu do samotného Božího srdce – místa, kde břemena jsou nadlehčována, zranění uzdravena a síla obnovena. 

Budete vyzváni, abyste znovu postavili svůj oltář osobního uctívání pravého a živého Boha, protože On slíbil: „Budete mě volat a chodit ke mně, modlit se ke mně a já vás vyslyším“ (Jeremjáš 29,12). Modleme se společně za oživení našich osobních a rodinných bohoslužebných oltářů, aby nás Duch svatý reformoval a zmocnil k tomu, abychom světu hlásali poslední Boží poselství naděje!

Sdílet

bottom of page