top of page

so 02. 9.

|

Sbor CASD Návsí

Podvečer chval - ACHIM

V sobotu 2. září se parkoviště u modlitebny církve Adventistů sedmého dne v Návsí změní na venkovní „jeviště“. Zazní zde totiž křesťanské chvály v podání skupiny ACHIM worship z Prahy.

Podvečer chval - ACHIM
Podvečer chval - ACHIM

Čas a místo

02. 9. 2023 17:00

Sbor CASD Návsí, Návsí 318, 739 92 Návsí, Česko

Popis události

V sobotu 2. září se parkoviště u modlitebny církve Adventistů sedmého dne v Návsí změní na venkovní „jeviště“. Zazní zde totiž křesťanské chvály v podání skupiny ACHIM worship z Prahy. Skupinu založila zpěvačka Nikol Turoňová – rodačka z Hrádku.

„Jsme vděčni vedení obce Návsí za úpravu parkoviště, kterou zajistili před pár lety. Nový asfalt zkulturnil toto místo. Chtěli jsme také přispět a vedle parkoviště vybudovali odpočinkovou zónu s lavičkami a knihobudkou“, uvedl místní kazatel Jan Bucha. „Toto místo nabízí prostor pro setkání, proto jsme zorganizovali večer chval, na který srdečně zveme“ dodává Bucha.

Během večera ještě vystoupí Beata Kantorová z Návsí. Mluveným slovem nás budou provázet Daniel Kašlík z Ostravy a místní starosta Marian Waszut. Akce začíná v 17 hodin. V případě nepříznivého počasí se přesune do budovy modlitebny.

Sdílet

bottom of page