Nadcházející Akce | Sbor Bystřice | Slavnostní konferenční bohoslužba
21722
tribe_events-template-default,single,single-tribe_events,postid-21722,eltd-cpt-1.0,tribe-events-uses-geolocation,ajax_fade,page_not_loaded,,moose | shared by vestathemes.com-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,transparent_content,blog_installed,enable_full_screen_sections_on_small_screens,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive,events-single,tribe-events-style-full,tribe-events-style-theme,elementor-default,tribe-theme-moose,tribe-events-page-template
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Slavnostní konferenční bohoslužba

8. 6. 2019 9:50 - 16:30

V sobotu 8. června 2019 se uskuteční slavnostní konferenční bohoslužba Česko-Slovenské unie, Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení. Společné setkání bude v Brně v areálu Výstaviště Brno v pavilonu V. Slavnostní bohoslužba začne v 10:00, program je připraven do odpoledních hodin.

Parkování v areálu – důležité info

V areálu Výstaviště Brno v pavilonu V, kde se koná slavnostní konferenční sobota, je nutné mít pro vjezd a parkování automobilů vyplněný průkaz, který bude viditelně umístěn za sklem vozidla. Upozorňujeme proto řidiče, aby si stáhli a vytiskli průkaz (je možné i černobíle). Poté je potřeba na titulní stranu doplnit SPZ vozidla. Pokud nebudete tento průkaz mít, tak ho obdržíte od našeho pořadatele při vjezdu do areálu. Pro vjezd osobních automobilů hostů je určena brána číslo 4.

Průkaz pro vjezd na parkoviště ZDE

Podrobnosti

Datum:
8. 6. 2019
Čas:
9:50 - 16:30
Rubriky Akce:
,

Místo konání

Brno Výstaviště pavilon V
Výstaviště 405/1
Brno-střed, Jihomoravský 603 00 Česká republika

Pořadatel

Neurčen
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.