Nadcházející Akce | Sbor Bystřice | Manželé David a Esther ze Singapuru – bohoslužba
21295
tribe_events-template-default,single,single-tribe_events,postid-21295,eltd-cpt-1.0,tribe-events-uses-geolocation,ajax_fade,page_not_loaded,,moose | shared by vestathemes.com-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,transparent_content,blog_installed,enable_full_screen_sections_on_small_screens,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive,events-single,tribe-events-style-full,tribe-events-style-theme,elementor-default,tribe-theme-moose,tribe-events-page-template
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Manželé David a Esther ze Singapuru – bohoslužba

19. ledna

Zveme vás na sobotní bohoslužbu, která, jako obvykle, začíná v 9:00.

Přehled bohoslužby:
09:00 – 10:20 — Sobotní škola (více o sobotní škole zde)
10:20 – 10:35 — Přestávka
10:35 – 12:15 — Hlavní část (příběh pro děti, hudební zpestření, kázání z Božího slova)

DOPIS OD KAZATELE ZE SINGAPURU

Tento dopis dosvědčuje, že manželé David Derrick Wong S. W. a Esther Christine Lim L. Y. navštěvují sbor Církve Adventistů Sedmého dne v Singapuru na ulici Balestier. Jsou vyučení v přírodním lékařství a aktuálně slouží jako lékařští misionáři. Sloužili již v mnoha zemích, a vše dělají zdarma na vlastní náklady. Vše to dělají jen díky jejich víře, lásce a laskavosti, aby tak léčili lidi všech národností a vyznání tím, že jim pomohou znovu získat celkové zdraví skrze léčení a vzdělání.

Svou další cestu podnikli od 4. do 28. listopadu 2018 v Tunisku a Libyi, přičemž pokračují třemi měsíci v Německu, České republice a na Slovensku.

Chtěli bychom vás tímto požádat o milou pomoc tomuto páru ve všech ohledech, když navštíví vaší oblast. V minulosti jim bylo například poskytnuto ubytování ve sboru nebo v domě pro hosty. Velice vám děkujeme, za jakoukoliv pomoc.
Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte mě na www.bayuk@adventist.org.sg.

S přáním,

Bayu Kaumpungan,
kazatel CASD,
v Singapuru, ulice Balestier.

Podrobnosti

Datum:
19. ledna
Rubrika Akce:

Místo konání

CASD Bystřice
Bystřice 443
Bystřice, Česká republika

Pořadatel

Sbor Bystřice
No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.